TYMEK POTRZEBUJE WETA ECHA SERCA, TESTÓW, LEKÓW PROSIMY O POMOC DLA RUDZIELCA

Tymoteusz został porzucony, dobra dusza dała mu tymczas, a my objęliśmy go opieką. Tymek jest genialnym miziakiem, przylepą i mruczkiem. Szuka towarzystwa człowieka, pakuje się na kolana. Super kociak.

Jakiś czas temu walczyliśmy z katarem u Tymoteusza, sporo wizyt, długie leczenie, udało się. Z gulgającej i chrzęszczącej biedy rudzielec dzięki wetom i tymczasowej opiekunce stał się wspaniałym, lśniącym, zdrowym kocurem. Niestety, kilka dni temu znowu się posypał. Charczy, kaszle, ślini się, ciężko oddycha. Znowu potrzebny wet.

Tymek pojechał już na pierwszą wizytę. Dostał armię leków, a my wytyczne, co do dalszych działań. Tymek potrzebuje lekarstw, testów na choroby zakaźne oraz echa serca, po badaniu osłuchowym lekarze są zaniepokojeni. Nie mamy środków, by leczyć kocura. Nie możemy lekceważyć zaleceń, jednak koszty nas przerastają. Prosimy o wpłaty dla Tymka, chcemy mu pomóc, ale nie mamy za co. Każdy grosz się przyda. Potrzebne kilkaset złotych. Wszystkie Wasze wpłaty trafią do kociaka. BŁAGAMY O WSPARCIE. Tymek potrzebuje diagnostyki serduszka, testów i lekarstw – pomóżcie!

Tylko razem z Wami możemy ratować przytulaka Tymka, dać mu szansę na dobre życie i dom.

12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: rudy Tymek

3 listopada, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!