Zbieramy na diagnostykę Garfielda z Gowina!

Porzucony kilka lat temu w okolice nowoczesnego osiedla domków jednorodzinnych wiedzie życie samotnika, który z nadzieją zagląda do okien gospodarzy. Nikt go jednak nie zaprasza.
Część z nich ma zwierzęta, inni uważają, że to zwykły kot, więc jakoś sobie poradzi, przecież dostaje jeść… Do spania zawsze znajdzie jakiś kąt w byle szopie, byle się ochronić przed deszczem i wiatrem.
Czy aby na pewno tak powinno wyglądać jego życie?
Kocur przeszedł już pierwszy przegląd weterynaryjny. Okazało się, że jest wykastrowany, więc musiał mieć kiedyś opiekuna.
Bardzo potrzebujemy domu dla niego – ten leciwy już dość kocur może nie przetrwać zimy w miejscu obecnego bytowania, zimowe warunki mogą dla jego organizmu okazać się już zbyt srogie.
BARDZO PROSIMY O WSZELKĄ POMOC DLA TEGO KOTA.
W styczniu Garfield trafi do zwierzęcej okulistki, prawdopodobnie zostaną wówczas przeprowadzone dokładne badania kocura. Bielmo na całej gałce ocznej może być efektem jakiegoś dawnego urazu lub infekcji, mogą być również inne przyczyny, ale aby to określić potrzebna jest głębsza diagnostyka – szczegółowe badania krwi, również poszerzony profil trzustkowy. Potrzebujemy na ten cel zebrać środki.
Tytuł przelewu : Garfield z Gowina
12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com

6 stycznia, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!