Czarny jak smoła, szybki i zwrotny jak mucha, ciekawski jak przedszkolak

Choć aktualnie nasze wolontaryjne działania skupiają się na kastracjach i będziemy to wałkować do upadłego – kastracje to jedyny skuteczny sposób zapobiegania bezdomności, a tym samym: chorób, głodu, niepotrzebnych oraz okrutnych śmierci, cierpienia i znęcania się nad zwierzętami) to ważną formą wsparcia są..
adopcje.
Adopcje przemyślane, adopcje świadome, adopcje zamiast kupna 🐈‍⬛
Zatem do rzeczy. Domu szuka nasze, już nie małe, ale niezmiennie wesołe Jojo. Czarny jak smoła, szybki i zwrotny jak mucha, ciekawski jak przedszkolak i jak przedszkolak zawsze chętny do zabawy. Przytulankami też nie pogardzi, jednak aby sobie zasłużyć na ten przywilej trzeba się wkraść w Jojowe serduszko.
Droga do tegoż serca wiedzie (a jakże) przez żołądek, żeby nie było za łatwo, to wygląda na to, że kocurek sam sobie wybiera kumpli według sobie tylko znanego algorytmu.
Z pewnością osoba, którą Jojo obdarzy przyjaźnią, może się czuć wyjątkową.Jojo ma już sporo ponad rok, trafił do nas z wiejskiego gospodarstwa tak wynędzniały i zrudziały, że myślałyśmy iż jest drobną kotką, w dodatku dziką. Wyszło na to, że jest kocurkiem z dużym potencjałem do oswojenia. Długie leczenie zrobiło swoje – Jojo się oswoił, ale trzeba przyznać, że w specyficzny sposób sam wybiera sobie przyjaciół i choć z pewnością przeprowadzimy wstępne rozmowy, to i tak nie mamy wątpliwości – kocur sam pokaże jak widzu rozwój zaproponowanej znajomości.
Wstępnie powiem, że niestety mieszkanie w bloku oraz obecność małych dzieci nie będą sprzyjały aklimatyzacji tego kota w nowym miejscu.
Zapraszam do kontaktu, z przyjemnością opowiem więcej naszym podopiecznym.
PS. Chętnie również przyjmiemy pomoc w postaci zaprowiantowania Jojka bo chłopak apetyt ma ponadprzeciętny, a w sezonie kastracji karma schodzi nam niemal tak szybko jak żwirek
Tel 505929049

6 maja, 2023

Kontakt w sprawie adopcji:

Agata

phone 505 929 049

Potrzebny opiekun wirtualny!

Jeżeli nie możesz adoptować kota, a chciałbyś mu pomóc to możesz otoczyć go regularną opieką finansową (opłacić leczenie, karmę) lub rzeczową (wysyłać karmę, żwir, akcesoria na adres domu tymczasowego). Wirtualna adopcja to deklaracja regularnej wpłaty / pomocy. Szczególnie potrzebna jest tym zwierzętom, które są przewlekle chore, niepełnosprawne, mało socjalizowalne i prawdopodobnie zostaną pod naszą opieką do końca swoich dni. Dane wirtualnego opiekuna i wysokość wpłaty opublikujemy na naszej stronie i facebooku (oczywiście tylko za Twoją zgodą).

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt@viva.org.pl

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!