Do adopcji polecają się dwa śliczne, kochane kociaki.

Preferowana jest adopcja w duecie, bo to rodzeństwo które przez moment miało tylko siebie. Bardzo są ze sobą zżyte i istnieje obawa, że koteczka nie da rady bez brata (jest bardziej wycofana).
„Mała” – szaro-biała koteczka o łagodnym usposobieniu, niestety jeszcze ciągle trochę wystraszona, jak już zaufa to pokocha na całego!
„Czarny” – czarny kocurek o bardzo żywiołowym usposobieniu, wszędzie go pełno i ciągle chce się bawić, bardzo energiczny kociak, aż ciężko mu zrobić dobre zdjęcie Maluchy zabrane od bezdomnej, rannej matki, która pojechała na leczenie. Na początku były dzikie i wystraszone, reagowały paniką na każdy kontakt z ludźmi. Teraz są już bardziej zaprzyjaźnione z człowiekiem, odrobaczone, samodzielnie jedzą i korzystają z kuwety. Przebywają na terenie Gdyni w domu tymczasowym z którego za chwilę muszą zostać zabrane. Jak dorosną mają zapewnioną bezpłatną sterylizację.Kociaki bardzo potrzebują domu, dlatego proszę o pomoc.
Nie możemy ich wypuścić z powrotem w teren jak już się przekonały do człowieka, a czas który był im dany w domu tymczasowym powoli się kończy.Obowiązuje umowa adopcyjna.
Kontakt w sprawie adopcji: Kasia, nr tel. +48 609-155-660.
Jeśli nie będę mogła odebrać to na pewno oddzwonię.

17 sierpnia, 2022

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!