Przedświąteczna Zbiórka Charytatywna 2014 – DZIĘKUJEMY!!!

gbmPomorski Koci Dom Tymczasowy składa serdeczne podziękowania Dyrekcji i Pracownikom Centrum Handlowego Galeria Bałtycka w Gdańsku za okazaną po raz kolejny pomoc i życzliwość przy organizacji Przedświątecznej Zbiórki Charytatywnej na rzecz naszych podopiecznych.

Dziękujemy Pani Joannie, która z ramienia Galerii współorganizowała przedsięwzięcie i jak zawsze udzielała nam dobrych rad.

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nasz świąteczny straganik wyglądał tak cudownie i podarowali nam wspaniałe fanty na sprzedaż.

Dziękujemy Tym, którzy nas odwiedzili i dorzucili „grosik” do skarbonki. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym „zwierzolubom”, wszystkim klientom Galerii Bałtyckiej, którzy zechcieli nas wesprzeć finansowo.

Dzięki wsparciu ludzi dobrej woli – ludzi takich jak Wy – możemy działać i nieść pomoc potrzebującym kociakom. Tegoroczna zbiórka przyniosła wspaniały efekt. Po przeliczeniu zawartości skarbonek, możemy oficjalnie ogłosić, że udało się zebrać 6450,25 złotych!!!

Comments are closed.