Lukrecja – słodka dziewczyna – ma wirtualną opiekunkę!

Wirtualną opiekunką Lukrecji jest Pani Agnieszka M. – zadeklarowała kwotę 50zł.

***

Lukrecja jest uroczą kotką, która została zabrana jako ostatnia ze zburzonej fermy lisów na Oruni. Był to młody kot, który przebywał tam przed zburzeniem miesiąc, nie znał nas i nie pochodził z tego miejsca. Jednak i ona nie poradziłaby sobie na gruzach i późniejszej budowie, która ruszyła na tym terenie.

Lukrecja przebywa już w DT ponad 4 lata i nigdy niestety nie dała się dotknąć. To kot bardzo neurotyczny, bojący się własnego cienia. Przeszła piekło, gdy na teren, na który bytowały koty wjechał wczesnym rankiem ciężki sprzęt i zrównał wszystko z ziemią. Paraliżuje ją każdy hałas. Nie chce, by ludzka ręka dotykała ją i wymaga specjalnej opieki. Feromony, suplementy, specjalna dieta (często zakłacza się, ma problemy z układem pokarmowym) to duże obciążenie dla i tak przepełnionych domów tymczasowych. Niestety Lukrecja nie ma gdzie wrócić, nie potrafi walczyć o swoje, jest uległa do kotów, zostawia miskę, nie walczy o swoje. Zginęłaby zostawiona sama sobie.

Jeśli chciałbyś pomóc w utrzymani Lukrecji, napisz na janna.biela@gmail.com. Ten kot potrzebuje czasu i miłości, aby choć trochę zaufać. Potrzebuje także suplementacji i wizyt domowych weterynarza, bo każda wizyta w gabinecie kończy się zanieczyszczeniem (robi siusiu i kupkę pod siebie) i ogromnym stresem. Wolimy jej tego zaoszczędzić. Lukrecja prawdopodobnie zostanie u nas na zawsze. Pomóż nam finansować jej pobyt w domu tymczasowym.
Adoptuj kotkę wirtualnie! Przeznacz na jej subkonto 10,20,50zł

12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
z dopiskiem : PKDT Lisiarnia – Lukrecja

Kontakt: Asia, janna.biela@gmail.com

9 czerwca, 2015

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!