150 GŁODNYCH KOTÓW. KOTY ZE STOCZNI BARDZO POTRZEBUJĄ POMOCY P I L N E ! ! ! – odc.12

poniedziałek 13.08.2018

Za nami kolejny tydzień na stoczni, kolejne karmienia, kolejne spotkania z Ryśką, Konkubina, Merlinką i resztą ekipy. Burasy, pingwinki, czarnulki i trikolorki. 150 kotów, jak zwykle przybiegło do misek. Głodne, pałaszowały jak szalone.

Mamy strach w oczach. Na koncie zero złotych. W kolejce faktury do opłacenia. Nie mamy funduszy na karmę dla stoczniaków. Fizycznie nie ma. Możliwości brania na kreskę też już nie. Zapas jedzenia skończy się za jakieś dwa tygodnie. Co dalej? Zostaną puste miski?

Niebieska, Czarny Kudłaty, Bliźniaczki, Ruda, Lala, Mamuśka, Szylka, Staruszka, Buraska będą czekać przy pustych stołówkach? Wypatrywać samochodu, który nie przyjedzie? Bo nie ma z czym. Przybiegają, jak tylko usłyszą dźwięki silników naszych aut. Poznają je. Wiedzą, że jedzie jedzenie. Jedne zagadują, inne ocierają się o nogi, jeszcze inne grzecznie czekają na swoją kolej. Chcemy, by nadal miały na co czekać, by miały co jeść.

Prosimy o pomoc dla tych kociaków. Nie mają łatwego życia. Walczą o przetrwanie każdego dnia. Czy jeszcze głód ma zajrzeć im w oczy?

Opieka nad stocznią to ciężka praca. Kilka godzin co drugi dzień. Społecznie. Często ponad nasze siły. Mimo to jeździmy tam już 9 lat. Nie chcemy medalu, podziwu, pochwały. Chcemy, byście wiedzieli, ze nie mamy z tego nic. Wszystkie Wasze darowizny trafią do zwierząt. Do ich misek i brzuchów. Chcemy, byście wiedzieli, że możemy dać swoją pracę. Będziemy jeździć dalej, jednak musimy mieć z czym. Bardzo prosimy o wpłaty na karmę dla stoczniowego stada lub o dary rzeczowe.

Dane do wpłat:
12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: karma – stocznia

Jeśli ktoś chciałby wspomóc karmą, prosimy o kontakt na priv, podamy adresy wolontariuszy.

Na zdjęciach niewielka część naszych stoczniowych podopiecznych.

16 sierpnia, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!