No i czas na Nią!

Arcymiziasta, gadatliwa i wybitnie proludzka Lenka szuka domu.
Została już wykastrowana, po chorobie wątroby nie ma już ani śladu, zatem czas by zmieniła adres. Ma około pół roku, może ciut więcej, ale jest bardzo drobną koteczką i wygląda na to, że dużo większa nie urośnie. Jest też tak naprawdę szylkretką. w jej typowo buraskowych prążkach kryją się wyraźne rude plamki. Najprawdopodobniej jeszcze zanim trafiła pod naszą opiekę przeszła ciężki koci katar, gdyż jedno z jej oczu nosi ślady infekcji – z pewnością na nie nie widzi. Z naszego punktu widzenia jest „niedoskonałe”, jednak Lena pomimo tego defektu doskonale sobie radzi. Jest normalnym wesołym kociakiem, czasem pogoni za piórkiem, czasem za piłeczką, jednak najczęściej wybiera sobie jakieś miejsce blisko człowieka i tam najchętniej spędza wieczory.
Mieszka w dt z 6 kotami i 3 psami – toleruje je, dogaduje się z nimi, ale myślę, że nie potrzebuje ich do szczęścia i mogłaby zamieszkać sama.
Jeśli chcesz ją poznać – dzwoń 505929049
Jeśli nie możesz adoptować, ale chcesz pomóc Lenie w drodze do nowego domu, możesz wpłacić cegiełkę na rzecz pokrycia długu, który zaciągnęliśmy by ją w styczniu ratować.
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/-lenka-z-pkdt

31 maja, 2023

Kontakt w sprawie adopcji:

Agata

phone 505 929 049

Potrzebny opiekun wirtualny!

Jeżeli nie możesz adoptować kota, a chciałbyś mu pomóc to możesz otoczyć go regularną opieką finansową (opłacić leczenie, karmę) lub rzeczową (wysyłać karmę, żwir, akcesoria na adres domu tymczasowego). Wirtualna adopcja to deklaracja regularnej wpłaty / pomocy. Szczególnie potrzebna jest tym zwierzętom, które są przewlekle chore, niepełnosprawne, mało socjalizowalne i prawdopodobnie zostaną pod naszą opieką do końca swoich dni. Dane wirtualnego opiekuna i wysokość wpłaty opublikujemy na naszej stronie i facebooku (oczywiście tylko za Twoją zgodą).

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!