Bono i Mirek szukają domu na zawsze

Bono i Mirek to dwa z trzech 7 letnich kocurków, które trafiły pod nasze skrzydła pod koniec 2018r. Całe swoje życie mieszkały z opiekunką, której obecnie zmieniły się plany życiowe. Rzekomo partner z alergią, ciąża, konieczność dopłaty 100zł/ msc do czynszu za posiadanie zwierząt spowodowały, że te śliczne kocurki straciły swoje dotychczasowe beztroskie życie.
Kocurki do adopcji TYLKO W DWUPAKU ze względu na Bono (czarny). Oba są wycofane i oba ostrożne w kontakcie z człowiekiem (zupełnie nie agresywne). Mirek od początku był przewodnikiem dla Bono i to Mirek wszystkiego go nauczył. Oba nawet jeśli nie siedzą obok siebie to zawsze są ze sobą w zasięgu wzroku. Nie spuszczają siebie z oczu.

Kocurki są piękne i zdrowe.
Szukamy im domu cierpliwego, spokojnego i takiego, ktory zaakceptuje to iż nie będzie miał przytulaków (przy najmniej do czasu aż sobie nie zaskarbi ich zaufania). W poprzednim domu koty spały w łóżku, były kontaktowe.
Obecnie mieszkają w bardzo zakoconym Dt w którym nie mają możliwości zsocjalizowania się z człowiekiem. W zasadzie mieszkają w przechowalni w poczekalni na adopcję.
Czekają na swojego człowieka, który da im nie tylko mieszkanie i strawę ale człowieka, który poświęci im czas i uwagę, da kocurkom szansę na normalne, spokojne życie.
Kontakt w sprawie adopcji Wioletta P. 667-88-25-17

25 marca, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!