CZARNUSZEK BARDZO CHCE ŻYĆ BEZ BÓLU! NIE MAMY PIENIĘDZY ABY MU POMÓC!

Panią Grażynę poznałyśmy kilka lat temu, kiedy nam bardzo pomogła adoptując małego dzikuska stoczniowego Pimpusia. Dziś Pimpuś jest wielkim, dorodnym, oswojonym kotem ale teraz Pani Grażyna potrzebuje naszej pomocy, tak pisze o jednym ze swoich podopiecznych spod bloku:

„Od wielu lat dokarmiam koty wolno bytujące i wśród nich był piękny czarny mały kotek. Jak wychodziłam karmić podwórkowe koty to on szybko przybiegał, skakał po drzewach tam gdzie ja byłam, ocierał się o moje nogi ,widać było ,że bardzo się cieszył na mój widok.
Z biegiem czasu kotek zaufał mi i zaprzyjaźniliśmy się. Mieszkam w bloku na parterze, Czarnulek zaczął przychodzić na balkon, zrobiłam mu miejsce do spania i zamieszkał tam. Tak minęło nam razem 7 wspólnych lat.

Rok temu zauważyłam, że Czarnulek mniej jadł i już nie miał tyle energii co kiedyś i pomyślałam że jest chory, wtedy pierwszy raz poprosiłam PKDT o pomoc, bo nie stać mnie było na leczenie kotka. Wizyta u weterynarza potwierdziła moje obawy, Czarnuszkowi trzeba było usunąć połowę zębów. Wtedy Panie z PKDT z Państwa pomocą bardzo mi pomogły. Teraz znów jestem zmuszona prosić o pomoc, Czarnuszek znowu nie je, do tego wszystkiego jest bardzo słaby i chudnie w oczach, z pyszczka zaczęła mu lecieć ropa. Czarnuszkowi trzeba usunąć pozostałą część zębów aby mógł normalnie funkcjonować bez bólu. Niestety nie stać mnie na operację, która ma kosztować kilkaset złotych, do tego Czarnuszek musi spędzić kilka dni w klinice. Bardzo proszę Państwa w imieniu swoim i Czarnuszka o pomoc w opłaceniu weterynarza. Postanowiłam, że Czarnuszek zamieszka ze mną na stałe w domu, po powrocie z kliniki, biedak tyle już się nacierpiał.

Kochani pomimo tego, że znamy tak dobrze Panią Grażynę i Czarnuszka to niestety bez deklaracji wpłat nie jesteśmy w stanie pomóc bo nie mamy pieniędzy. Cała nadzieja w Was drodzy Państwo. Prosimy o wpłaty z dopiskiem „ Dla Czarnuszka”, liczy się każda złotówka!

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
NR KONTA: 89160014621030907900000026
SWIFT (kod BIC): PPABPLPKXXX
paypal: pkdt.biuro@gmail.com

16 września, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!