Kicia z gdyńskiego osiedla potrzebuje pomocy

Kicia jest bezogoniasty czarnym wolno bytującym kocurem z ulicy Zamenhofa w Gdyni. Jedynym schronieniem Kici jest dość zabudowana blaszana wiata, jednak niecałkowicie szczelny, więc i pewnie niezbyt ciepły. W obecnych warunkach atmosferycznych – zimno 🙁 
Od ponad tygodnia Kicia nie stawał na tylnej łapce. Noga krwawiła. Podejmowano próby odłowienia i pomocy kocurowi. Nie chciał wejść do klatki. Postanowiono podawać  antybiotyk na miejscu, jednak z łapy ciągle leciała krew.  W końcu udało się chłopaka złapać dzięki ogromnej determinacji karmicielki, która zaangażowała w całą akcję kilka osób. Kocur został złapany i natychmiast zawieziony do szpitalika.

Na miejscu okazało się, że jest bardzo wyziębiony. Kicię czeka pobyt w szpitaliku, potrzebuje opieki wet. Potrzebne leki, żwir, karma, środki na opłacenie pobytu w lecznicy. Wszystko to wiąże się z kosztami a nasze konto świeci niezmiennie pustkami. Powinnysmy pozwolić Kici z bolącą krwawiącą łapką dalej siedzieć w śniegu? Wiemy, że nie. Jednak bez Waszej pomocy nie jesteśmy w stanie pomagać. 

Prosimy o pomoc dla Kici

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: Kicia

 
11 marca, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!