POTRZEBNA POMOC DLA MAŁEJ BONI

Mała Boni przyjechała na zabieg sterylizacji wraz z innymi kotkami. Mieszka na działkach. Boni jest kotką bardzo towarzyską, jeśli chodzi o kocią społeczność. Ludzi się boi, inne koty uwielbia. Na działkach ma ma kociego przyjaciela. To mały czarno-biały kocurek. Kotki razem śpią mocno przytulone, razem się bawią i razem wędrują do miski na posiłki.

Boni zabrałyśmy na zabieg sterylizacji. Jednak w lecznicy okazało się, że kicia jest chora. Mała Boni bardzo mocno wymiotuje .Intensywność i częstotliwość torsji była tak nieprawdopodobnie ogromna, że wydawało się że Boni za chwile wypluje jelita. Zleciliśmy rozszerzone badania krwi.

Okazało się, że wątroba Boni jest w tragicznym stanie , parametry wątrobowe strasznie przekroczyły normę. Niezwłocznie przystąpiliśmy do leczenia. Wątroba jest narządem, który się regeneruje, więc jesteśmy pełni nadziei, że Boni zwycięży w tej walce. Kicia potrzebuje odpowiedniej diety, zastrzyków i kroplówek. Jest pod opieka specjalistów, w szpitaliku. W czym problem? W funduszach. Musimy opłacić powstałe koszty, musimy leczyć Boni dalej. Chcemy walczyć o kicię, chcemy jej pomóc, ale nie mamy za co.

Boni może żyć. Boni ma dokąd wracać. Jej koci towarzysz wypatruje przyjaciółki. Prosimy, pomóżcie uratować koteczkę.

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
NR KONTA: 89160014621030907900000026
SWIFT (kod BIC): PPABPLPKXXX
paypal: pkdt.biuro@gmail.com
Dopisek: Boni

16 czerwca, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!