Potrzebujemy wsparcia finansowego dla Biedronki.

  Biedronka to kolejna kotka spod wejherowskiego centrum handlowego (okolice Kauflandu). W ubiegłym roku wszystkie koty w tamtym rejonie były piękne, odpasione. Są tam regularnie karmione. Obecnie pojawia się ich dużo mniej oraz kilka z nich jest wizualnie w nie najlepszym stanie. Najgorzej wygląda Biedronka. Ma zapadnięte boki, jest brudna, niechętnie je.
Ponieważ ta kotka widziała już wiele łapanek, sama była łapana na sterylizację to niestety nie chciała wejść do tradycyjnej klatki łapki. Zadziałał drop. Niestety kłopot jest też taki, że ta kotka już nigdy w przyszłości najprawdopodobniej nie da się odłowić. W klatce nie była agresywna, dawała się dotykać, więc jeśli tylko będzie taka możliwość postaramy się jej znaleźć dom.

 

 

Po przeprowadzonej wstępnie diagnostyce (badanie krwi oraz USG), mniej więcej wiemy co jest powodem złego stanu zdrowotnego Biedronki.
Kotka ma anemię, podwyższony poziom chlorków, żółtaczkę. W obrazie USG zmieniona wątroba, śledziona, jelita i węzły chłonne brzuszne. Z powodu podejrzenia mykoplazmy zlecono dalsze badania. Wdrożono już leczenie antybiotykami i sterydem (podejrzenie zapalenia jelit).

Na dzień dzisiejszy potrzebujemy finansów aby opłacić koszty wstępnej diagnostyki, wdrożonego leczenia, hotelowania w lecznicy.
Dajemy kotce szansę, choć rokowania co do wyleczenia są bardzo ostrożne.
Prosimy o pomoc dla Biedronki

 


12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: Biedronka

4 czerwca, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!