PROSIMY O POMOC DLA BAMBO!

Cały czas walczymy o Bambo. To senior – nasz wieczny tymczas. Jest kochanym, ciekawskim kotem. Przymila się do człowieka, zagaduje, łazi za opiekunem. Rozbrajająco zagląda w oczy, kiedy czegoś chce. Rano budzi człowieka mokrym nosem i mruczy do ucha.

Od listopada non stop jest pod regularną intensywną opieką wet. SUK, zęby, nadżerki w pyszczku. Leki przeciwbólowe, zastrzyki, kroplówki. Od prawie pół roku Bambo walczy o życie. A my razem z nim.

Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe darowizny, które wpłynęły do jego skarbonki. Niestety, po raz kolejny musimy zwrócić się do Was z prośbą o wsparcie. Bambo potrzebowała kolejnego zabiegu stomatologicznego. Cały czas jeździ do weterynarza na zastrzyki, przed i po zabiegu. Widać już koniec – nareszcie Bambo zaczyna porządnie odbijać. Ma się coraz lepiej.

Pomóżcie opłacić ratowanie Bamba. Za nim długa droga. Pół roku walki. Podczas ostatniego zabiegu był już na granicy śmierci. Miał zapaść. Respirator uratował mu życie. Udało się. Jest dobrze – i po raz pierwszy od kilku miesięcy możemy zakładać, że już teraz naprawdę koniec i Bambo będzie żył w komforcie i spokoju.

Potrzebujemy funduszy, by uregulować płatności w lecznicach. W imieniu Bambo – prosimy o wpłaty. Każdy grosz bardzo się przyda.

12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
Dopisek: Bambo

8 kwietnia, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!