Seniorka ze wsi potrzebuje Waszego wsparcia!

Kocia seniorka ze wsi pod Gdynią, z Dębogórza. W balotach słomy urodziła pokolenia wiejskich kociaków. W tym roku ciężko zachorowała, a ludzie, którzy dokarmiają ją i jej dzieci, zgłosili się do nas, abyśmy wysterylizowali wszystkie koty. Zabiegi przeszły jej dzieci, a kotka matka zniknęła na dwa tygodnie. Wróciła chora, cienka jak papierek, słaniająca się – wymiotowała, nie jadła gasła w oczach. Nie protestowała, kiedy Pani, która dokarmia koty wzięła ją na ręce i zabrała do naszego weta. A może ta kotka, była kiedyś mieszkanką czyjegoś domu? …

Nie wiadomo. Pozwala robić ze sobą w lecznicy wszystko – kroplówki, zastrzyki, konieczne zabiegi. Z cierpliwością znosi wszystkie czynności weterynaryjne.
Jak się okazało kotka oprócz dokuczliwych wymiotów, miała płyn w macicy, i bardzo słabe wyniki krwi. Po kilku tygodniach nawadniania i podawania leków doszła do siebie. Nie wymiotuje, ładnie je. Jest dobrze. Została wysterylizowana, wkrótce wróci na wolność.
Musimy jednak opłacić jej leczenie – bardzo prosimy – pomóżcie nam sfinansować koci szpitalik i hotelowanie w nim naszej pacjentki.

Każda złotówka potrzebna!!! Z dopiskiem: seniorka ze wsi. Dziękujemy!
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com

30 czerwca, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!