Wolontariuszka Dt z Pazurem prosi o pomoc w uregulowaniu rachunku za zakup dużego transportera

Wolontariuszka Dt z Pazurem prosi o pomoc w uregulowaniu rachunku za zakup dużego transportera a gdyby to było możliwe o możliwość zakupu jeszcze jednego.  Gdyż czasami bywa, że odławia się nie jednego a dwa, trzy koty za jednym razem.

W czerwcu tego roku wolontariuszka DT z Pazurem została pogryziona przez kotkę łapaną na sterylizację na gdyńskim Pekinie. Pogryzienie było zwyczajne, nawet niezbyt głębokie i nawet zbytnio nie bolalo. Wiele razy wolontariuszka doznawała o wiel dotkliwszych. Ponieważ gdyński Pekin jest to „Krainia szambem płynąca” prawdopodobnie kotka była nosicielką jakieś groźnej bakterii, gdyż w palec wdało się bardzo grożne zkażenie. Pierwszy raz w życiu wolontariuszki nie gojące się samodzielnie. Obrzmiała cała ręka, doszło do zapalenia a z palca lała się ropa o nieznośnym zapachu. Niestety spowodowało to duże komplikacje w funkcjonowaniu ogólnie oraz niesprawności (prawie całkowitej) prawej dłoni a potem całej ręki. Sprawność (nie do końca) wróciła dopiero w połowie września. Niestety uraz spowodował pewną niesprawność / niezdarność w transporcie kotów szczególnie dzikusów walczących w transporterkach. W obawie przed „zgubieniem” kota w obcym nieznanym mu terenie gdy jest przenoszony do lecznicy Wolontariuszka musi stosować szczególne środki ostrożności a mianowicie noszenie kotów w dwóch transporterach – mniejszy wkładany do większego.
Taka konieczność zaistniała nagle pod koniec wzresnia po otrzymaniu zgłoszeniu chorego kota. Nie było czasu na zrobienie zakupu w internecie i czekanie na przesyłkę bo wolontariuszka zakładała rezygnację z tego typu akcji na dłuższy czas, jednak potrzebujący kot czekał już, teraz… trzeba było jakoś sobie poradzić po prawie 3 miesięcznej przerwie od łapanek i samodzielnego przenoszenia dzikich kotów.
Zakup to wydatek 117zł (obecnie cena jest niższa – przecena, szkoda że nie było jej wcześniej ).
Prosimy o pomoc w uregulowaniu tego rachunku.

12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: TRANSPORTER XXL

 

9 października, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!