CHORA BASIA W WIELKIEJ POTRZEBIE

Kochani, zobaczcie sami, jakie nieszczęście przydarzyło się Basi.
Bidulce wyrosły okropne duże torbiele na brzuszku obok skutków. Torbiele wypełnione są płynem z krwią. Wet ściągnął go mnóstwo! To na zdjęciach to tylko z jednej torbieli!
Niestety, to nie koniec. Na pupie wyrósł jej także ogromny guz, tzw. guz okołoodbytniczy. Guz ciągle krwawi i sprawia kotce ogromny ból. To bardzo poważna sprawa. Jakby tego było mało, Basia ma ropomacicze. Dodatkowo jej zęby są w tragicznym stanie. Kumulacja maksymalna, ogromne cierpienie. Basia przez 18 lat pozostawała kotką niekastrowaną, przez 18 lat dostawała tabletki hormonalne. Były próby odłowienia jej, niestety, nie powiodły się. Kotka przez całe życie mieszkała w piwnicy, na rurach. Dokarmiała ją starsza pani, ostatnio już prawie stuletnia. Opiekunka niedawno odeszła, Basieńka została.
Nie chcemy, aby Basia cierpiała. Kicia grzecznie poddaje się wszystkim badaniom. Ból jest tak duży, a kotka tak cierpiąca, że nawet nie walczy z wetami.
Pomóżcie, proszę, uratować Basię. Potrzebne są pieniążki na operację (wycięcie guza), pilną kastrację kotki (ropomacicze!), interwencję stomatologiczną. Potrzebne środki na opłacenie dotychczasowej diagnostyki i opieki wet (badanie krwi, USG, ściąganie płynu).
Chirurg musi zabieg zrobić jak najszybciej, ponieważ życie kotki jest zagrożone. Nie można zwlekać. Trzeba zrobić również prześwietlenie całego ciała oraz torbieli na brzuszku. Pomóżcie, Kochani, uzbierać środki na leczenie Basi. Dość już się kotka wycierpiała. Basia nie poddaje się, jest bardzo dzielna, więc my też nie możemy się poddać!
Kiedy Basieńka kładzie się na plecach i pokazuje brzuszek, jej oczka wpatrują się w najbliższą osobę i nawet daje się słyszeć delikatne mruczenie! Staram się być twarda, ale serce topnieje mi zupełnie, kiedy Basia, leżąc w transporterku, przekręca się ma boki i patrzy głęboko w oczy, jakby chciała powiedzieć : pomóż… Bardzo prosimy – pozwólcie nam ją ratować. Finansowo jesteście jej jedyną szansą, a bez środków daleko nie zajdziemy.
P O M O C Y !
https://www.pomagamyzwierzakom.pl/basiunia-z-pkdt

21 kwietnia, 2023

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!