Akcja “Kocie budki – stocznia 2015” – dziękujemy!!!

psIdzie zima, czas więc był najwyższy ocieplić i odnowić stare oraz zbudować nowe domki dla stoczniowych kotów. Akcja “Kocie budki” odbyła się w październikowy weekend. W sobotę pogoda nam sprzyjała. Rękami nas samych i naszych wspaniałych pomocników-sympatyków PKDT powstały nowe domki. Są drewniane, ocieplone styropianem, profesjonalnie pomalowane i wymoszczone słomą. Niektóre szeregowe, wielorodzinne, inne – piętrowe. Wiele dotychczas używanych bud wymagało naprawy. Zajęliśmy się i tym, a także wydezynfekowaliśmy je porządnie.

W niedzielę, kiedy pogoda już nie miała zamiaru nas oszczędzać, zawieźliśmy nowe kocie mieszkania na ich docelowe miejsca. Część trafiła do Stoczni Nauta, część do Stoczni Gdynia. Uporządkowaliśmy też miejsca karmienia kotów, co wymagało nie lada wysiłku od nielicznych już pozostałych na placu boju.

Atmosfera podczas akcji była wspaniała. Współpraca – doskonała. Nasza sympatyczka, Blanka, zadbała, abyśmy mieli dużo sił do pracy i przyniosła pyszny makowiec. Mieliśmy też pizzę od Kasi. O resztę jedzenia zatroszczyła się nasza koordynatorka, Marlena. Była nawet gorąca kawa i herbata na rozgrzanie.

Wszystkim uczestnikom akcji – za ich wkład, pracę, wysiłek, dostarczone materiały, entuzjazm, zapał oraz że spędzili wolny czas pomagając naszym podopiecznym – wielkie, serdeczne dzięki! Jesteście wielcy!

16 listopada, 2015

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!