Bolek i Lolek z Rewy szukają domów

Mama i trzy kociaki pojawiły się pod restauracją w małej miejscowości nad Zatoką, w Rewie. Kociaki miały wówczas 2 mies.. Pracownicy restauracji mieli nadzieję, że maluchy znajdą domy wśród turystów, klientów. Niestety nie znalazły! Sezon się skończył, było zimno i koty nie miały schronienia!
Kociaki bytowały przy bardzo ruchliwej ulicy. Lolek został zaatakowany przez psa i wpadając między belki na nabrzeżu, okaleczył sobie brzuch i nogi. Wszystko się nadkaziło. Kociak strasznie cierpiał. Awaryjnie koty zostały zabezpieczone w lecznicy weterynaryjnej. Mama kociaków została wysterylizowana; przygarnęła ją rodzina z Rewy.

Aktualnie kocie rodzeństwo mieszka w domach tymczasowych. Bolek i Lolek w jednym domu, natomiast trzeci z braci w innym dt. Bolek i Lolek są ze sobą bardzo związani, dlatego szukamy im domu w dwupaku. Bolek jest otwarty i ciekawski, natomiast Lolek dużo gada/komentuje, ale gesty obserwuje u brata i wtedy reaguje: ucieczka albo nie. Obaj bracia są jak dwie krople. Bolek lubi przytulanie, Lolek uczy się i chętnie je przyjmuje.

Prosimy o dom stały dla chłopaków (może być z możliwością wychodzenia w bezpiecznej okolicy) oraz pomoc w utrzymaniu ich w dt.
Kontakt: Zielone dt Monika K.797623968

Dane do wpłat:
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt@viva.org.pl
z dopiskiem: bolek i lolek

2 kwietnia, 2018
+2

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!