Biedronka podupadła na zdrowiu

Biedronka do wiosny 2018 r była kotką wolno żyjącą do na terenie wejherowskiego centrum handlowego. Wówczas podupadła na zdrowiu i została zabrana do szpitalika na leczenie stacjonarne. Jest 100% dzikuską, więc jej obsługa, podawanie leków, kroplówek była bardzo utrudniona ale nie niemożliwa.
Okazało się, że cierpiała na dużą anemię oraz IBD. Po miesiącu pobytu w lecznicy została zabrana do DTzPazurem – tam kontynuowano leczenie sterydami. Kotka ładnie odbiła, jadła bez problemów.
Gdy już wyleczono ją całkowicie nastała późna jesień (listopad / grudzień), zrobiono jej kontrolne badania krwi, usg oraz oczyszczono zęby z kamienia.
Rozważano wypuszczenie Biedronki na jej dawne miejsce jednak stało się to niemożliwe. Kotka nigdy nie powróci do siebie.
Obecnie w ostatni weekend przed świętami Biedronka zaprzestała jedzenia zupełnie. Została nieomal na siłę wyciągnięta ze swojej budki (pozostała dzikusem ale są sposoby na radzenie sobie z nią – zawijanie w koc powoduje, że zaprzestaje sapania, warczenia i plucia). Wówczas okazało się, że także zupełnie zaprzestała pielęgnacji.
Została natychmiast zabrana do lecznicy.
Okazało się, że niestety bardzo podskoczyły jej parametry nerkowe.
Pozostawiono ją w szpitaliku na długim leczeniu stacjonarnym. Gdy uda się ją wyciągnąć z dołka to będzie musiała przejść usuwanie zepsutych zębów.
Ostanie leczenie Biedronki było deficytowe – zbiórka na fb i na Ratujemy Zwierzaki zdołała pokryć jedynie niewielką część kosztów (https://www.ratujemyzwierzaki.pl/biedronka-z-pkdt).

Prosimy o wsparcie dla Biedronki, bez tego nie będziemy mogli jej pomóc, dt z Pazurem w ostatnich miesiącach boryka się z dużą liczbą ciężko chorych kotów a do tego w ostatnim tygodniu wolontariuszka zabrała dwa bardzo ciężko chore koty z ulicy (Zezunek i Gaduła). w ciągu miesiąca Dt wygenerował koszt 10.000zł przy takim tempie wydatków i bardzo niskich kwotach zbiórek na ciężko chore i kosztowne zwierzaki dalsza pomoc im nie będzie możliwa.

12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
SWIFT: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: BIEDRONKA

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/biedronnka-z-pkdt1 maja, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!