Cześć i czołem, jestem Oskar!

I choć jestem jeszcze małym kociakiem, to mówią, że wielki ze mnie słodziak. Skąd się wziąłem na terenie wielkiego zakładu produkcyjnego i co tam robiłem? nie pamiętam.. i chyba nie chcę pamiętać, bo rany na pyszczku bolą mnie do dzisiaj.. no ale łatwiej znosi się gojenie, gdy ma się pełny brzuszek, zatem umówmy się, że zapominam co było złe i skupiam się na tu i teraz.

Tu jest ciepło i przyjemnie, czasem ktoś przyjdzie i pogłaszcze mnie i wtedy jestem cały jego.. i mruczę wtedy i się tulę bo chcę, żeby został jak najdłużej, wtedy czuję się bezpiecznie. Niestety to nie trwa tak długo jakbym chciał, bo jestem podobno w jakimś domu tymczasowym, a to „tymczasowym” wcale nie brzmi jakoś super chciałbym być po prostu „w domu”, a teraz jak już wiem, co to oznacza, to i jakieś wymagania mam: mają być rączki do głaskania, kolanka do spania, samo napełniająca się pysznościami miseczka (mówię Wam! To jest genialne!), no i najlepiej jakiś koci kolega, bo fajnie mieć kogoś, kto czuje i mruczy tak jak ja. Aaaa no i piłeczki! dużo piłeczków! piłeczki też są genialne!

Poza tym standard: chcę być zaszczepiony (tak naprawdę to niekoniecznie, ale mówią, że muszę, wiec żeby było po mojemu, to wole mówić, że chcę), chcę mieć odpowiedzialnego opiekuna, który potrafi przewidzieć na co taki mały koci aniołek może wpaść i potrafić uchronić mnie przed złymi rzeczami.

A ja wzamian – BĘDĘ

Oczywiście jestem zdrowy, miły, nie mam żadnych pasożytów i zawsze, ale to zawsze, trafiam do kuwety – normalnie koci ideał

Niestety mam też mały „feler” – puściuteńką skarpetę oszczędnościową No tak wyszło, że gdy mnie te dwie wyciągały ze schowka na miotły, byłem kompletnie nie przy kasie Gdyby ktoś z Was mili państwo wpłacił choć kilka złotych, to by tym PKDT-om było łatwiej ratować takie bidy jak ja. Odpchlenie, odrobaczenie i 2x szczepienia to lekką ręką 150 złych. O karmie i żwirze to nie mówię nawet, bo żarcia nikt mi nie wypomina, za to cieszą się, że apetyt mi dopisuje.

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
Uwaga: jako nazwę można też podawać nazwę skróconą, czyli:
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Dopisek: Oscar

8 lipca, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!