GAPCIO TOPIŁ SIĘ W SMARZE – POMÓŻCIE GO RATOWAĆ!

Gapcio jest stoczniowym gadułą i poczciwiną. Spokojny, dorosły kocurek. Lubi wygrzewać się na słońcu, zawsze przybiegał pierwszy do miseczki i mruczał z zadowolenia nad jedzonkiem – wdzięczny za posiłek i opiekę. Ma około 3 lat, ale jak na stoczniowego kota to już sporo. Trudne warunki życia dają się kociakom we znaki. Warunki atmosferyczne i niebezpieczeństwa związane ze stoczniową rzeczywistością nie są obojętne.

Gapciuś zniknął na parę dni z miejsca karmienia. Martwiło to stoczniowych opiekunów, jednak prawdziwa tragedia zaczęła się po kilku dniach, kiedy kociak wrócił. Cały w smarze, calutki! Najprawdopodobniej topił się w czymś. Nie było na co czekać, Gapcio słaniał się i pokładał. Próbował jeść, ale nie bardzo mu to wychodziło. Na pierwszy rzut oka było widać, że cierpi. Błyskawicznie pojechano po klatkę łapkę. Niestety, Gapcio zniknął. Wszyscy spodziewali się najgorszego 🙁 Na szczęście udało się go odnaleźć następnego dnia. Natychmiast trafił do naszego weta.

Trzeba ratować Gapcia. Potrzebujemy funduszy, by opłacić badania krwi i kroplówki oczyszczające wątrobę. Jest ryzyko, że kocurek wylizał się i zatruł. Trzeba wykąpać Gapcia, ogolić, opatrzyć razy, które dodatkowo ma na skórze. Zahaczył o coś ostrego. Ma rany na pyszczku i w okolicach ogona.

Na zdjęciach dokumentacja pierwszej kąpieli. Trzeba było ją przerwać i wybudzić Gapcia z narkozy, bo temperatura tego małego ciałka zaczęła spadać. Konieczne było intensywne nagrzewanie. Na koniec Gapcio pozwolił owinąć się kocykiem i tak siedział w klatce. Konieczna druga kąpiel i ogolenie całego ciała. Przed Gapciem długi pobyt w szpitalu. Brakuje funduszy, by opłacić pomoc.

Bardzo prosimy o wsparcie dla Gapcia, to jego jedyna szansa.

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: Gapcio

18 marca, 2017

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!