Mami potrzebuje leczenia

MAMI – CAŁE ŻYCIE NA ULICY – STARUSZKA POTRZEBUJE LECZENIA

Mami jest starszą, bezzębną kotką, która bardzo boi się dotyku. Żyła w okolicy, gdzie ludzie nie byli jej przychylni – przeganiali ją, straszyli ją psami. W związku z tym Mami kontaktu z człowiekiem unika. Całe swoje życie spędziła na ulicy. Bez domu, bez ciepłego kąta. Obecnej zimy niewiele brakowało, by kosztowało ją to życie.

Została wyciągnięta z budki przez nasza wolontariuszkę – ledwo żywa. Była prawie nieprzytomna, lała się przez ręce. Natychmiast pojechała do weta. Okazało się, że ma bardzo silną infekcję, zapalenie płuc, wysoką gorączkę. Konieczne intensywne leczenie. Wolontariuszka zabrała Mami do domu i jeździ z nią na wizyty do lecznicy. Infekcja bardzo trudno się leczy, dobierane są kolejne leki.

Mami jest dzikuską, jednak nawet na stole weterynaryjnym nie jest agresywna. Grzecznie przyjmuje pomoc, jest wdzięczna za uratowanie życia. Wcześniej żyła „na śmietniku”, biegła za każdym, kto wynosił śmieci, by znaleźć coś do jedzenia, wchodziła do kubłów na śmieci, jak tylko coś w nich wylądowało. Chcemy dla niej lepszego życia. W tej chwili na ulicy czeka ją śmierć – przy tym stanie zdrowia nie da już rady. Starowinka może zostać dożywotnio w domu wolontariuszki. Nie ma jednak środków, by opłacić leczenie Mami, by ją utrzymać.

Prosimy, dajcie jej szansę – każda Wasza wpłata jest na wagę złota. Bardzo prosimy o wsparcie!

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
DOPISEK: Mami

11 lutego, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!