Na cito potrzebne 350 złotych na zabieg dla Rudej!

ruda1Ruda to kotka stoczniowa. Schudła, zmarniała – zabrałyśmy ją na leczenie. W lecznicy kotka przytuliła się do wolontariuszki i koniec! Nie wraca na stocznię.
Wyprowadziłyśmy kotkę zdrowotnie, spędziła wiele tygodni w boksie, znalazł się dla niej dom. Mogłaby jechać do niego choćby i dziś. I co? W dniu planowanej przeprowadzki okazało się, że konieczny jest jeszcze remont w pyszczku. Dziąsła się zaogniły, kotka nie może jeść. Część zębów trzeba usunąć, część wyczyścić. Im szybciej zrobimy zabieg, tym szybciej kotka powędruje do nowego lepszego świata.
Przeniosłyśmy Rudą do kliniki, w której zabieg można zrobić jeszcze w tym tygodniu. Potrzebujemy tylko pieniędzy. Ruda nie wróci na stocznię, nie będzie spała w rurach, trzęsła się w deszczu i mrozie. Na razie siedzi w klatce, której ma już dość. Brakuje niewiele: 350 złotych (zabieg, antybiotyki, hotelowanie) i za dwa tygodnie kotka mogłaby zacząć nowe życie – robić to, co takie tygrysy lubią najbardziej: miziać się, barankować, wygodnie wyspać się w łóżku i przytulić do człowieka, kiedy będzie miała ochotę. Prosimy o darowizny, choćby najmniejsze.

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: GOPZPLPW
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com
Dopisek: cegiełka dla Rudej

20 sierpnia, 2015

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!