Franulec

Franulec ma Wirtualną opiekunkę

Aktualizacja na dole wpisu

Właśnie minęło 5 lat jak Franulec trafił pod skrzydła PKDT. W maju 2017 trafił do lecznicy jako poszkodowany w bójce kocur ze Straszyna. Miał rany na pyszczku. Wówczas był około rocznym kotem.

Bardzo przyjaznym do przechodniów. Złapany w ręce i wsadzony do transporterka.
Niestety zabiegi lecznicze, zastrzyki i pobyt w klatce spowodowały, że do chwili obecnej Franulec nie ma zaufania do człowieka.
Jest bardzo miły ale trzeba się natrudzić by go złapać, pogłaskać.
Niestety kot nadal boi się dotyku człowieka, chociaż już nie odskakuje jak oparzony gdy przypadkowo go dotknąć.


Franek mieszka w dużym stadzie kotów, które lubi a w najgorszym razie toleruje i za pewne to nie pozwala na jego całkowitym oswojeniem się z człowiekiem. Przedziwne jest to, że potrafi podejść blisko, prosić o jedzenie, łasić się do przedmiotów a od wyciągniętej ręki jednak ucieka.

Nie mamy zupełnie pomysłu na Franka bo to kochany kocurek i jego opiekunka nie wyobraża sobie puszczenia kota na wolność z drugiej strony dwa lata pobytu w domu tymczasowym nie jest już pobytem czasowym a na stałe nie może tutaj zostać (finanse domu powoli pękają w szwach, opiekunce zaczyna także brakować sił fizycznych do obsługi 25 kotów – w tym znacznej części chorych).
Kontakt Wioletta P. 667-88-25-17

Aktualizacja 14.07.2022
Od ponad roku wiadomo, że Franulec ma problemy oddechowe, podejrzewano problem sercowy ze względu na dziwny kształt jego serca, jednak zdiagnozowano u niego astmę.
Obecnie przygotowujemy się do wdrażania sterydu wziewnego. Niestety Franek nadal nie za bardzo lubi kontakty z człowiekiem.
Poza tym żyje w symbiozie z kotami w DT i chyba jest szczęśliwy

Aktualizacja 9.07.2023
Choroba u Franulca rozszerzyła swoje spektrum na jelita. Obecnie u Franulca rozwnęło się IBD – kocurek przeszedł na sterydy dosutne.

3 maja, 2019

Franulec ma wirtualnego opiekuna!

Ingrid Czupur - kwota różna w zależności od potrzeb - bazarki i wsparcie

Dziękujemy ❤️

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!