Lilka kotka 10+ lat ma wirtualną opiekunkę.

Lilka ma opiekunkę wirtualną – Panią Agatę Ch.

Aktualizacja – na dole wpisu

Lilka jest nosicielem wirusa fiv. Przeszła zabieg korekty powiek, oczyszczania jamy ustnej. Obecnie jej stan zdrowia jest o niebo lepszy niż w momencie jej znalezienia. jej organy wewnętrzne w obrazie USG wskazują, że przeszła w życiu już bardzo dużo. Szukamy jej dobrego domu na jesień jej życia. Lilka stroni od towarzystwa innych kotów. Nie jest agresywna wobec nich , potrafi z nimi funkcjonować w symbiozie ale zupełnie nie jest zainteresowana zabawą, wspólnym spędzaniem czasu itp.

Lubi towarzystwo człowieka ale nie jest natarczywa. Lubi głaskanie i bardzo chętnie przebywa w towarzystwie człowieka, gdy ten się nią zainteresuje.

Kontakt Wioletta P. 667-88-25-17

Aktualizacja 14.07.2022
W maju 2021 Lilka nagle zachorowała, przestała jeść, wymiotowała. Było z nią na tyle źle, że w zasadzie już się z nią żegnaliśmy. Pojawiła się podstępna choroba jelit IBD. Udało się ją opanować ryzykowną dla Lilki (ze względu na fiv+) terapią sterydową.
Minął rok a stan Lili poprawił się na tyle, że mogliśmy o połowę zmniejszyć dawkę sterydu. Lila przytyła, wymioty i problemy nie powróciły. Aby ten dobrostan trwał jak najdłużej Lilka musi przyjmować sterydy do koca życia. Na szczęście to bardzo mała, podtrzymująca dawka a Lili naprawdę odżyła.

1 listopada, 2019
+2

Lilka ma wirtualnego opiekuna!

Agata Ch - 170zł

Dziękujemy ❤️

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!