Lilka kotka 10+ lat szuka domu na zawsze.

Lilka jest nosicielem wirusa fiv. Przeszła zabieg korekty powiek, oczyszczania jamy ustnej. Obecnie jej stan zdrowia jest o niebo lepszy niż w momencie jej znalezienia. jej organy wewnętrzne w obrazie USG wskazują, że przeszła w życiu już bardzo dużo. Szukamy jej dobrego domu na jesień jej życia. Lilka stroni od towarzystwa innych kotów. Nie jest agresywna wobec nich , potrafi z nimi funkcjonować w symbiozie ale zupełnie nie jest zainteresowana zabawą, wspólnym spędzaniem czasu itp.

Lubi towarzystwo człowieka ale nie jest natarczywa. Lubi głaskanie i bardzo chętnie przebywa w towarzystwie człowieka, gdy ten się nią zainteresuje.

Kontakt Wioletta P. 667-88-25-17

1 listopada, 2019
+2

Kontakt w sprawie adopcji:

Wioletta P.

phone 667-88-25-17

Potrzebny opiekun wirtualny!

Jeżeli nie możesz adoptować kota, a chciałbyś mu pomóc to możesz otoczyć go regularną opieką finansową (opłacić leczenie, karmę) lub rzeczową (wysyłać karmę, żwir, akcesoria na adres domu tymczasowego). Wirtualna adopcja to deklaracja regularnej wpłaty / pomocy. Szczególnie potrzebna jest tym zwierzętom, które są przewlekle chore, niepełnosprawne, mało socjalizowalne i prawdopodobnie zostaną pod naszą opieką do końca swoich dni. Dane wirtualnego opiekuna i wysokość wpłaty opublikujemy na naszej stronie i facebooku (oczywiście tylko za Twoją zgodą).

Twoje zakupy mogą pomagać

Zakupy internetowe poprzez

Ratujemy Zwierzaki

My też szukamy domu!