Nutka jest kotką bardzo kochaną, jednak jest czarna i nie przepada za innymi kotami – co oznacza, że mało kto chce ją adoptować 🙁

Zjawiła się nie wiadomo skąd na jednej z Gdańskich dzielnic i chodziła od domu do domu drapiąc w drzwi i prosząc żeby ją wpuścić – po czym zwijała się w kuleczkę na kanapie i zasypiała.
Mimo rozwieszonych ogłoszeń i poszukiwań – nie udało mi się ustalić czyim jest kotem – podejrzewam, że została porzucona, lub straciła właściciela. Na pewno była kotem niewychodzącym.

Jest prawdziwym aniołkiem, mruczy na sam widok człowieka, lubi towarzystwo i głaskanie.
Nie potrzebuje dużo zabawy, ale lubi bawić się w polowanie, ganiać za wędką i piankową piłeczką.
Lubi siedzieć niedaleko i towarzyszyć mi w pracy, kiedy jest najedzona najchętniej myje się pod krzesłem na którym aktualnie siedzę.
Jeśli idę do innego pokoju, to idzie ze mną, zajmuje strategiczne miejsce i przymyka oczy na znak, że tu też jej się podoba.
Niestety, teraz przebywa w mojej pracowni, gdzie noce spędza sama – potrzebuje swojego domku, kocyka na kanapie i głaskania.

Ma 3 do 5 lat, jest wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona. Zna kuwetę, daje się wziąć na ręce i wyczesać. Badania krwi w porządku, ma niewielkie zapalenie dziąseł do obserwacji. Przyszły właściciel będzie musiał poświęcić trochę czasu na nauczenie jej do czego służy drapak – widać, że nie zna takich wynalazków i lubi drapać dywan lub meble – jednak z odpowiednim podejściem i cierpliwością na pewno się tego nauczy. Niestety reaguje agresywnie na inne koty.
Bardzo nie lubi podróżować samochodem i ciągle nie potrafi przyzwyczaić się do transporterka – więc odpadają podróże i wyjazdy.

Nutka może trafić tylko do odpowiedzialnego domu niewychodzącego, obowiązuje umowa i wizyta przedadopcyjna.

11 czerwca, 2021
+2

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!