POTRZEBNA POMOC W OPŁACENIU LECZENIA BIAŁASKA GRZESIA

Grześ jest mieszkańcem jednego z wejherowskich podwórek. Przyszedł jakiś czas temu, już jako dorosły kocur do misek wystawianych przez panią dokarmiającą koty.
Skąd? Dlaczego? Nigdy się nie dowiemy. Został. Kulał się wiecznie po ziemi, swędziało go wszystko i piekło. Po rozgarnięciu w lecznicy sierści było wiadomo dlaczego. Był wtedy (grudzień 2018) w złym stanie – w ranach, strupach, zjadany przez pasożyty. Dzięki Waszej pomocy z brudnej biedy stał się pięknym kocurem, puchatym, czyściutkim pulpetem. Widać to na ostatnim zdjęciu. Dzięki wspólnym działaniom udało mu się podarować naprawdę dobre życie.
Wdzięczny za pomoc i pełną michę Grześ nie jest dziś tym samych kotem. W miejscu bytowania czuje się bezpiecznie, do karmicielki przybiega ochoczo, plącze się wokół nóg. Jest u siebie, ma swoje bezpieczne miejsce na ziemi. Niestety, znowu niezbędna była pomoc weta. Kocur nie mógł jeść, uciekał od miski, piszczał i przekrzywiał główkę.
Grześ znowu trafił do naszej lecznicy. Zęby w opłakanym stanie.
Koty bardzo długo maskują problem z zębami – jedzą, chcą przetrwać. Jak widać, że mają problem z jedzeniem,najczęściej w paszczy jest już strasznie. Grzesia bolały wszystkie zęby – wszystkie wymagały interwencji stomatologicznej. Wszystkie bolały! Aż strach sobie to wyobrażać i ciarki przechodzą na samą myśl. Nie było dyskusji – Białaskowi trzeba było pilnie pomóc. Udało się uratować bardzo nieliczne ząbki, ale z tym koty sobie potem radzą.
Prosimy, pomóżcie opłacić faktury za leczenie Grzesia. Koszty remontu całej kociej buzi są zawrotne. Do tego dość długi pobyt w szpitaliku, leki , karma, żwir. Błagamy o pomoc, pomóżcie nam dbać o Grzesia. Ma dobrą opiekę, z Waszym wsparciem może naprawdę żyć dobrze i długo. Jest dzikuskiem, ale jest tak samo czującym i cierpiącym zwierzakiem, jak wszystkie przytulaki. Pozwólmy mu żyć godnie. Nie pozwólmy cierpieć.

Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!,
ul. Kawęczyńska 16/39, 03-772 Warszawa,
nr konta: 89160014621030907900000026,
SWIFT (BIC) potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
Tytuł przelewu: Grześ Białasek

11 stycznia, 2020

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!