PROSIMY O WSPARCIE TRZECH MALUSZKÓW Z CHORYMI MÓŻDŻKAMI, BY MIAŁY SZANSĘ NA DOBRE ŻYCIE…

 

  Kiedy jeden kociak z miotu jest chory, to już jest poważna sprawa – leczenie, specjalistyczna karma, wizyty weterynaryjne – to wszystko pochłania dużo środków finansowych i wymaga poświęcenia czasu oraz zaangażowania opiekunów. Dwa chore kociaki to podwójne koszta. Te maluszki, dla których o pomoc prosimy, to trójka rodzeństwa, i u wszystkich zostały zdiagnozowane chore móżdżki Choroba, która jest praktycznie niewidoczna w wieku kilku tygodni, objawia się brakiem koordynacji ruchowej, zachwianiami równowagi oraz ogólnym osłabieniem organizmu – słabą sierścią, wychudzeniem, nie do końca dobrym przyswajaniem mikroelementów z pożywienia.

Wyglądają po prostu marnie jak na swój wiek. Tak bardzo żal jest patrzeć gdy chcąc się bawić, obijają się o ściany i nie potrafią nawet wskoczyć na niski materac. Lgną do człowieka, choć ich droga do wyciągniętej ręki jest trudna, bo co chwilę tracą równowagę i upadają.

Maluchy muszą zostać otoczone troskliwą opieką, by choroba poczyniła jak najmniejsze spustoszenie w ich ciałkach – istnieje szansa, że z upływem czasu zmiany chorobowe cofną się lub staną się o wiele mniej widoczne – a to jest dla nich dużą szansą na znalezienie domu i normalne, pełne radości życie.
Kociaki muszą dostawać specjalistyczną, drogą karmę, suplementy diety, leki wzmacniające i odbywać regularne wizyty weterynaryjne. Zużywają też spore ilości żwirku, bo ruszając się nieporadnie, połowę wysypują z kuwety. Koszta są ogromne i takie pozostaną jeszcze długo.

Wzieliśmy pod opiekę finansową te maluszki, choć tak naprawdę nie mamy na to pieniędzy. Ze względu na stan kociaków, nie było się nad czym zastanawiać. Stąd gorący apel o pomoc. Małe nie mają innych źródeł finansowania, każda złotówka przelana na ich rzecz, to nieoceniona pomoc, jedyna pomoc, jaką mają….

Dane do wpłat, koniecznie z dopiskiem „Chora Trójka”
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 12 2030 0045 1110 0000 0255 8070 (BGŻ)
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX
PayPal: pkdt.biuro@gmail.com

 
16 sierpnia, 2018

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!