Czuczu szuka domu

Czarnuszek jest spokojnym kocurem, lubi słodkie lenistwo i spanie. To wspaniały kot towarzyszący: kontaktowy i miziasty.

Czuczu to miziak. Wystarczy klepnąć się w kolana i powiedzieć „chodź”, by chłopak wskakiwał i rozkładał się jak placek, obejmował ludzką nogę z całych sił i nie dał się potem zdjąć. Przykleja się cały czas, głośno gada i dopomina uwagi. Uwielbia głaskanie, przyjmuje pozycję „kołami do góry” i czeka na czułości. To domowy, cudowny kot.

Uwielbia drapanko po grzbiecie, zabawy piórkiem, wylegiwanie się u boku opiekuna. Jest strasznym łakomczuchem, za jedzenie oddałby duszę.

Nie przepada za innymi kotami, potrzebuje domu bez innych mruczków. Szuka spokojnego, bezpiecznego miejsca na zawsze.

25 kwietnia, 2019

Kontakt w sprawie adopcji:

Monika S.

phone 888 241 551

Potrzebny opiekun wirtualny!

Jeżeli nie możesz adoptować kota, a chciałbyś mu pomóc to możesz otoczyć go regularną opieką finansową (opłacić leczenie, karmę) lub rzeczową (wysyłać karmę, żwir, akcesoria na adres domu tymczasowego). Wirtualna adopcja to deklaracja regularnej wpłaty / pomocy. Szczególnie potrzebna jest tym zwierzętom, które są przewlekle chore, niepełnosprawne, mało socjalizowalne i prawdopodobnie zostaną pod naszą opieką do końca swoich dni. Dane wirtualnego opiekuna i wysokość wpłaty opublikujemy na naszej stronie i facebooku (oczywiście tylko za Twoją zgodą).

Tytułem -Czuczu wirtualna adopcja
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
nr konta: 89160014621030907900000026
SWIFT potrzebny dla przelewów zagranicznych: PPABPLPKXXX

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!