S.O.S. POTRZEBNE DOMY DLA MŁODYCH KOCICH DAM I ICH DZIECIATEK

Poznajcie piękne młode damy oraz bąble do adopcji. Zabrane z bardzo nieciekawego miejsca, gdzie koty się rozmnaża, a potem udaje ze są niczyje. Po sterylizacji, odrobaczeniu oraz szczepieniu do adopcji sa około roczne zdrowe i śliczne kotki: DIANA (szylkret) I ARLA (trikolor). Sa kochane, całkowicie oswojone, zabawowe, zżyte ze sobą ale nie muszą trafić razem do adopcji. One i ich 5 koleżanek zostało już wysterylizowanych przez wspaniałe sympatyczki pkdt. Kociaki zostały zaopiekowane.
Już za chwilę do będą do adopcji i 12tyg kocięta – BOLEK(biały z łatką), LOLEK (rudy) , MIMI (pingwinka z plamką) , KLAMOT (krówek) , JUMPER (pingwinka) , GUCIA (pingwinka wąsata). Te całuśne 3 miesięczne dzieciaki przeszły pierwsze szczepienia i odrobaczenia. Jedynie Klamotek dochodzi jeszcze do siebie i o adopcji można myśleć nieco później.
Wszystkie kociaki są już odkarmione, są pro ludzkie, kochane i będą cudownymi przyjaciółmi. Musimy znaleźć im dobre domy by zaoszczędzić kolejnym kotkom z tej nieszczęsnej dzielnicy trudów jakie niesie ze sobą los kota wolno bytującego.
Ta kolorowa rodzinka, niby ładna, niby czyjaś bo ktoś czasem wystawił miskę, pogłaskał, ale nie miała szans na miłość i dobra opiekę. Brak pieniążków i brak kontroli nad rozmnażającym się stadem sprawił, że za chwilę może tam mieć miejsce kolejny koci dramat. Dla ludzi mało ważny, dla kotów dotkliwie odczuwany. Koty z Suchanina mają swoją szansę!
Warunki adopcji: wizyta przedadopcyjna, odpowiednie zabezpieczenia okien i balkonu, dom niewychodzący, kastracja w odpowiednim wieku, umowa adopcyjna. Kociaki znajduje się w domu tymczasowym w Gdańsku.
Kontakt w sprawie adopcji tel 665968328, email: janna.biela@gmail.com
Zadzwoń, napisz sms lub e-mail , poznaj kociaki i porozmawiaj z wolontariuszem.

Pomóżcie nam w utrzymaniu kociej bandy z Suchanina.
W tytule należy wpisać –LISIARNIA SUCHANINO
Pomorski Koci Dom Tymczasowy
ul. Kawęczyńska 16/39
03-772 Warszawa
NR KONTA: 89160014621030907900000026
SWIFT (kod BIC): PPABPLPKXXX
paypal: pkdt.biuro@gmail.com

8 czerwca, 2019

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Twoje zakupy mogą pomagać

Ratujemy Zwierzaki

PomagamyZwierzakom

Zakupy internetowe poprzez

PAY PAL

My też szukamy domu!